Oge-1
Ebube-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Nkata nhicha oyi akwa dị ala, ihe mkpuchi nkata nhicha oyi akwa dị ala, nkata modulu oyi akwa dị ala,
A na-etinye ya n'ime igwe na-asacha otu, nke nwere akwa okpukpu abụọ ma ọ bụ okpukpu atọ, tinye modulu ntụtụ dị iche iche, ihe eji eme iko ụlọ nyocha a na-eji eme ihe ọzọ, seramiiki, plastik, ígwè anaghị agba nchara na ihe ndị ọzọ.
| ihe | 316LSÍKÀ Ígwè anaghị agba nchara |
| Agba | Igwe anaghị agba nchara |
| Ihe ngosi ihe omume | Asatọ |
| Onye na-ahụ maka ọnọdụ | Abụọ |
| Mgbada agbatị nke nkata | 550mm |
| Dayameta interface ngwa ngwa | 32mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Ogbe nkata nwere njikọ modulu
Ụlọ nhicha aka na ntinye aka na ebe a na-adọpụta ihe na mpụga
Awụnyere ya n'elu ntuziaka ígwè anaghị agba nchara abụọ ahụ
Ngwa ngwa tinye mmiri n'ime oghere mmiri, mmiri ịsa site n'azụ ntuziaka ụlọ ahụ gaa na modulu ntụtụ ọ bụla
| Akụkụ mpụta, Ogologo na mm | 148mm |
| Akụkụ mpụta, Obosara na mm | 531mm |
| Akụkụ mpụta, Omimi na mm | 577mm |
| Nha ịbụ | 3kg |
asambodo