Ebube-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Nkata nhicha nke na-abụghị nke ịgba ọgwụ
Dabara adaba maka arịa ọnụ sara mbara, iko nha, wdg.
| ihe | 316L Igwe anaghị agba nchara |
| Agba | Matte Igwe anaghị agba nchara |
| Obere ihe mkpuchi mmiri | 18 |
| Ogologo | 105mm |
| Oghere | 60mm |
| Nnukwu ihe mgbochi mmiri | 10 |
| Ogologo | 175mm |
| Oghere | 60mm |
Modulu nkata ahụ
| Akụkụ mpụta, Ogologo na mm | 186mm |
| Akụkụ mpụta, Obosara na mm | 220mm |
| Akụkụ mpụta, Omimi na mm | 445mm |
| Nha ịbụ | kg |