Ịrị elu-F1
Nkata nhicha, ihe e ji ehicha nkata, nkata modulu,
Nhazi oyi akwa abụọ, dabara adaba maka modulu ogbe ...
| ihe | 316L Igwe anaghị agba nchara |
| Agba | Matte Igwe anaghị agba nchara |
| ihe nchọpụta nkata | Otu |
| Mgbada agbatị nke nkata | 550mm |
| Dayameta interface ngwa ngwa | 32mm |
| Ọnụọgụ nke modulu enwere ike ibu | Akwa abụọ |
| Ọnụọgụ nke modulu otu oyi akwa | Abụọ |
Ogbe nkata nwere njikọ modulu
Ụlọ nhicha aka na ntinye aka na ebe a na-adọpụta ihe na mpụga
Awụnyere ya n'elu ntuziaka ígwè anaghị agba nchara abụọ ahụ
Ngwa ngwa tinye mmiri n'ime oghere mmiri, mmiri ịsa site n'azụ ntuziaka ụlọ ahụ gaa na modulu ntụtụ ọ bụla
| Akụkụ mpụta, Ogologo na mm | 609 mm |
| Akụkụ mpụta, Obosara na mm | 619 mm |
| Akụkụ mpụta, Omimi na mm | 790 mm |
| Nha ịbụ | kg |