Nkọwapụta ngwa ngwa na nke dị elu, ndị ndụmọdụ nwere ọgụgụ isi iji nyere gị aka ịhọrọ azịza ziri ezi nke dabara na mkpa gị niile, oge dị mkpirikpi, njikwa dị mma na ngwaahịa na ọrụ pụrụ iche maka ịkwụ ụgwọ na mbupu maka OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module, Anyị na-anabata gị ka ị lelee ngalaba mmepụta anyị ma na-atụ anya ịmepụta mmekọrịta azụmaahịa na-atọ ụtọ na ndị ahịa n'ụlọ gị na mba ofesi n'oge na-adịghị anya.
Okwu ngwa ngwa na nke ka mma, ndị ndụmọdụ nwere ọgụgụ isi iji nyere gị aka ịhọrọ azịza ziri ezi nke dabara na mkpa gị niile, oge dị mkpirikpi, njikwa dị mma na ngwaahịa na ọrụ pụrụ iche maka ịkwụ ụgwọ na mbupu makaModulu LED nke China, Modulu ọgwụ, Anyị na-emepụta teknụzụ ọhụrụ mgbe niile iji mee ka mmepụta ahụ dị mfe, ma nye ngwaahịa na ọnụ ahịa dị mma na ịdị mma dị elu! Afọ ojuju ndị ahịa bụ ihe kacha anyị mkpa! Ị nwere ike ikwe ka anyị mara echiche gị ịmepụta imewe pụrụ iche maka ụdị nke gị iji gbochie ọtụtụ akụkụ ndị yiri ya n'ahịa! Anyị ga-enye ọrụ kacha mma anyị iji gboo mkpa gị niile! Jide n'aka na ị kpọtụrụ anyị ozugbo!
Ebube-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Nkata nhicha ọgwụ, Nkata nhicha ọgwụ, Modulu ntụtụ
A na-eji ya ehicha ihe ndị dị n'ime ụlọ nyocha, dịka erlenmeyer flask, triangular flask, gburugburu ala, flask dị larịị, volumetric flask, na silinda nha.
| ihe | 316L Igwe anaghị agba nchara |
| Agba | Matte Igwe anaghị agba nchara |
| Dayameta interface ngwa ngwa | 32mm |
| Ọgwụ ntụtụ nozulu | ф6mmxH220mm |
| Ọnụọgụ nke nozzles | Mpekere asatọ |
| Ọnụọgụ ndị nwere ya | Mpekere asatọ |
| Ọnọdụ nke spring iberibe | Mpekere asatọ |
| Mkpuchi ndị njide | PA |
Ngwakọta ụdị modulu nhicha nkata nwere ọdụ ụgbọ mmiri njikọ
Ibu ibu n'aka ekpe na aka nri nke nkata modulu ahụ
Ntinye ngwa ngwa, hichaa mmiri dị ọcha site na nkata modulu ahụ gaa na oghere modulu ọ bụla a na-agba ntụtụ
| Akụkụ mpụta, Ogologo na mm | 253mm |
| Akụkụ mpụta, Obosara na mm | 140mm |
| Akụkụ mpụta, Omimi na mm | 488mm |
| Nha ịbụ | 0.9kg |