Anyị na-aga n'ihu na-amụba ma na-eme ka ngwọta na ọrụ anyị ka mma. N'otu oge ahụ, anyị na-arụsi ọrụ ike iji mee nnyocha na nkwalite maka OEM Factory for China N'ogbe Ngwa Nchacha Akpa Nchacha Na-adịgide Adịgide Nkewa, Nnọọ nabata ịga na ụlọ ọrụ anyị na ebe nrụpụta anyị. Ị gaghị akwụ ụgwọ ịkpọtụrụ anyị ma ọ bụrụ na ịchọrọ enyemaka ọzọ.
Anyị na-aga n'ihu na-amụba ma na-eme ka ngwọta na ọrụ anyị ka mma. N'otu oge ahụ, anyị na-arụsi ọrụ ike iji mee nnyocha na imeziwanye makaỌnụ ego akpa ákwà na sanwichi ịsa ákwà nke ChinaSite n'ike mmụọ nke "ebu ụzọ nweta kredit, mmepe site na ihe ọhụrụ, mmekorita ezi obi na uto nkwonkwo", ụlọ ọrụ anyị na-agba mbọ ịmepụta ọdịnihu mara mma na gị, ka ọ wee bụrụ ikpo okwu bara uru maka mbupụ ngwaahịa anyị na China!
Oge-1
Ebube-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Nkata nhicha oyi akwa dị ala, ihe mkpuchi nkata nhicha oyi akwa dị ala, nkata modulu oyi akwa dị ala,
A na-etinye ya n'ime igwe na-asacha otu, nke nwere akwa okpukpu abụọ ma ọ bụ okpukpu atọ, tinye modulu ntụtụ dị iche iche, ihe eji eme iko ụlọ nyocha a na-eji eme ihe ọzọ, seramiiki, plastik, ígwè anaghị agba nchara na ihe ndị ọzọ.
| ihe | 316LSÍKÀ Ígwè anaghị agba nchara |
| Agba | Igwe anaghị agba nchara |
| Ihe ngosi ihe omume | Asatọ |
| Onye na-ahụ maka ọnọdụ | Abụọ |
| Mgbada agbatị nke nkata | 550mm |
| Dayameta interface ngwa ngwa | 32mm |
Ogbe nkata nwere njikọ modulu
Ụlọ nhicha aka na ntinye aka na ebe a na-adọpụta ihe na mpụga
Awụnyere ya n'elu ntuziaka ígwè anaghị agba nchara abụọ ahụ
Ngwa ngwa tinye mmiri n'ime oghere mmiri, mmiri ịsa site n'azụ ntuziaka ụlọ ahụ gaa na modulu ntụtụ ọ bụla
| Akụkụ mpụta, Ogologo na mm | 158mm |
| Akụkụ mpụta, Obosara na mm | 528mm |
| Akụkụ mpụta, Omimi na mm | 566mm |
| Nha ịbụ | 3kg |