Ebube-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Nkata nhicha ọgwụ, Nkata nhicha ọgwụ, Modulu ntụtụ
A na-eji ya ehicha ihe ndị dị n'ime ụlọ nyocha, dịka erlenmeyer flask, triangular flask, gburugburu ala, flask dị larịị, volumetric flask, na silinda nha.
| ihe | 316L Igwe anaghị agba nchara |
| Agba | Matte Igwe anaghị agba nchara |
| Dayameta interface ngwa ngwa | 32mm |
| Ọgwụ ntụtụ nozulu | ф6mmxH230mm |
| Ọnụọgụ nke nozzles | Mpekere 9 |
| Onye njide obe | Mpekere 9 |
Ngwakọta ụdị modulu nhicha nkata nwere ọdụ ụgbọ mmiri njikọ
Ibu ibu n'aka ekpe na aka nri nke nkata modulu ahụ
Ntinye ngwa ngwa, hichaa mmiri dị ọcha site na nkata modulu ahụ gaa na oghere modulu ọ bụla a na-agba ntụtụ
| Akụkụ mpụta, Ogologo na mm | 263mm |
| Akụkụ mpụta, Obosara na mm | 499mm |
| Akụkụ mpụta, Omimi na mm | 505mm |
| Nha ịbụ | 1.2kg |
Asambodo
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ bụ ụlọ ọrụ na-emepụta igwe eji asa iko ụlọ nyocha, nke dị na Hangzhou City, ógbè Zhejiang, China. XPZ bụ ọkachamara na nyocha, mmepụta na azụmaahịa igwe eji asa iko akpaka nke a na-etinye na Bio-pharma, ahụike ahụike, gburugburu ebe a na-enyocha mma, nlekota nri, na ubi petrochemical.
XPZ na-agba mbọ inyere aka dozie ụdị nsogbu nhicha niile. Anyị bụ ndị na-ebunye ndị ọrụ nyocha na ụlọ ọrụ kemịkalụ ndị China ihe kacha mkpa, ebe a gbasaala akara XPZ n'ọtụtụ mba ndị ọzọ, dịka India, UK, Russia, South Korea, Uganda, Philippines wdg. XPZ na-enye ngwọta agbakọtara dabere na ọchịchọ ahaziri ahazi, gụnyere nhọrọ ngwaahịa, ntinye na ọzụzụ ọrụ wdg.
Anyị ga-achịkọta uru azụmaahịa karịa iji nye ngwaahịa ọhụrụ yana ọrụ dị elu na nke dị mma, iji nọgide na-enwe ọbụbụenyi ogologo oge.
Ụlọ ọrụ XPZ

Ihe ngosi

