Oge-1
Ebube-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Nkata nhicha oyi akwa dị ala, ihe mkpuchi nkata nhicha oyi akwa dị ala, Nkata modulu oyi akwa dị ala
A na-etinye ya n'ime igwe na-asacha otu, nke nwere akwa okpukpu abụọ ma ọ bụ okpukpu atọ, tinye modulu ntụtụ dị iche iche, ihe eji eme iko ụlọ nyocha a na-eji eme ihe ọzọ, seramiiki, plastik, ígwè anaghị agba nchara na ihe ndị ọzọ.
| ihe | 316L Igwe anaghị agba nchara |
| Agba | Matte Igwe anaghị agba nchara |
| Ihe ngosi ihe omume | Asatọ |
| Onye na-ahụ maka ọnọdụ | Abụọ |
| Mgbada agbatị nke nkata | 550mm |
E kewara ya n'ime akwa abụọ iji tinye tray mesh ahụ
Wuru na-rotary ịgba ogwe aka
Ụlọ nhicha aka na ntinye aka na ebe a na-adọpụta ihe na mpụga
| Akụkụ mpụta, Ogologo na mm | 226mm |
| Akụkụ mpụta, Obosara na mm | 529mm |
| Akụkụ mpụta, Omimi na mm | 569mm |
| Nha ịbụ | 5.6kg |