Ebube-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Nkata nhicha oyi akwa elu, Nkata nhicha oyi akwa etiti, Nkata nhicha oyi akwa elu, Nkata nhicha oyi akwa etiti, Nkata modulu oyi akwa elu, Nkata modulu oyi akwa etiti
A na-etinye ya na igwe eji asa ákwà okpukpu abụọ ma ọ bụ okpukpu atọ, tinye ya na modulu ntụtụ dị iche iche, ihe eji asa ákwà ụlọ nyocha a na-eji eme ihe ọzọ, seramiiki, plastik, ígwè anaghị agba nchara na ihe ndị ọzọ.
| ihe | 316LSÍKÀ Ígwè anaghị agba nchara |
| Agba | Igwe anaghị agba nchara |
| Ihe ngosi ihe omume | Isii |
| Onye na-ahụ maka ọnọdụ | Abụọ |
| ihe nchọpụta nkata | Otu |
| Mgbada agbatị nke nkata | 550mm |
Wuru na-rotary ịgba ogwe aka
Ụlọ nhicha aka na ntinye aka na ebe a na-adọpụta ihe na mpụga
Na-ebu ígwè anaghị agba nchara n'akụkụ abụọ
Ngwa ngwa tinye mmiri n'ime oghere mmiri, mmiri ịsa site n'azụ ntuziaka ụlọ ahụ gaa na modulu ntụtụ ọ bụla
Enwere ike itinye nkata eji eme karama ọnụ dị ọcha
| Akụkụ mpụta, Ogologo na mm | 183mm |
| Akụkụ mpụta, Obosara na mm | 535mm |
| Akụkụ mpụta, Omimi na mm | 552mm |
| Nha ịbụ | 3.5kg |