Ebube-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Nkata nhicha ọgwụ, Nkata nhicha ọgwụ, Modulu ntụtụ
Nwere ike ihicha pipette 28pcs, 28pcs. Vials Sample na 9pcs. Erlenmeyer flask, flask, volumetric flask, wdg.
| ihe | 316L Igwe anaghị agba nchara |
| Agba | Matte Igwe anaghị agba nchara |
| Dayameta interface ngwa ngwa | 32mm |
| Ọgwụ ntụtụ nozulu | 2.5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Ọnụọgụ nke nozzles | Mpekere iri isii na ise |
| Oche maka pipettes | 28pcs |
| Onye njide obe | 28pcs |
| Ọnụọgụ ndị nwere ya | Mpekere 9 |
| Ọnọdụ nke spring iberibe | Mpekere 9 |
| Mkpuchi ndị njide | PA |
Ngwakọta ụdị modulu nhicha nkata nwere ọdụ ụgbọ mmiri njikọ
Ibu ibu n'aka ekpe na aka nri nke nkata modulu ahụ
Ntinye ngwa ngwa, hichaa mmiri dị ọcha site na nkata modulu ahụ gaa na oghere modulu ọ bụla a na-agba ntụtụ
| Akụkụ mpụta, Ogologo na mm | 265mm |
| Akụkụ mpụta, Obosara na mm | 190mm |
| Akụkụ mpụta, Omimi na mm | 493mm |
| Nha ịbụ | 3kg |