Ebube-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Nkata nhicha ọgwụ, Nkata nhicha ọgwụ, Modulu ntụtụ
Modulu agbakwunyere nwere pipettes 28, iberibe 8 nke erlenmeyer flask/flask/volumetric flask/cylinder nha, wdg.
| ihe | 316L Igwe anaghị agba nchara |
| Agba | Matte Igwe anaghị agba nchara |
| Dayameta interface ngwa ngwa | 32mm |
| Ọgwụ ntụtụ nozulu | ф6mmxH220mm |
| Ọnụọgụ nke nozzles | Mpekere 36 |
| Oche maka pipettes | 28pcs |
| Onye njide obe | Mpekere asatọ |
Ngwakọta ụdị modulu nhicha nkata nwere ọdụ ụgbọ mmiri njikọ
Ibu ibu n'aka ekpe na aka nri nke nkata modulu ahụ
Ntinye ngwa ngwa, hichaa mmiri dị ọcha site na nkata modulu ahụ gaa na oghere modulu ọ bụla a na-agba ntụtụ
| Akụkụ mpụta, Ogologo na mm | 255mm |
| Akụkụ mpụta, Obosara na mm | 190mm |
| Akụkụ mpụta, Omimi na mm | 493mm |
| Nha ịbụ | kg |