Ebube-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Nkata nhicha ọgwụ, Nkata nhicha ọgwụ, Modulu ntụtụ
A na-eji ya ehicha ihe ndị dị n'ime ụlọ nyocha, dịka tube Centrifuge, karama iko, karama efu dị n'elu, na tube nnwale.
| ihe | 316L Igwe anaghị agba nchara |
| Agba | Matte Igwe anaghị agba nchara |
| Dayameta interface ngwa ngwa | 32mm |
| Ọgwụ ntụtụ nozulu | ф2.5mmxH70mm |
| Ọnụọgụ nke nozzles | 84pcs |
| Onye njide obe | 84pcs |
Ngwakọta ụdị modulu nhicha nkata nwere ọdụ ụgbọ mmiri njikọ
Ibu ibu n'aka ekpe na aka nri nke nkata modulu ahụ
Ntinye ngwa ngwa, hichaa mmiri dị ọcha site na nkata modulu ahụ gaa na oghere modulu ọ bụla a na-agba ntụtụ
| Akụkụ mpụta, Ogologo na mm | 164mm |
| Akụkụ mpụta, Obosara na mm | 204mm |
| Akụkụ mpụta, Omimi na mm | 511mm |
| Nha ịbụ | kg |