Ịrị elu-F1
Nkata nhicha ọgwụ, Nkata nhicha ọgwụ, Modulu ntụtụ
A na-eji ya ehicha pipettes.
| ihe | 316L Igwe anaghị agba nchara |
| Agba | Matte Igwe anaghị agba nchara |
| Dayameta interface ngwa ngwa | 32mm |
| Ọnụọgụ nke nozzles | 116pcs |
| Ogologo nke etiti ahụ | 150mm |
| Elu a na-ehicha pipette | 585mm |
Ngwakọta ụdị modulu nhicha nkata nwere ọdụ ụgbọ mmiri njikọ
Ibu ibu n'aka ekpe na aka nri nke nkata modulu ahụ
Ntinye ngwa ngwa, hichaa mmiri dị ọcha site na nkata modulu ahụ gaa na oghere modulu ọ bụla a na-agba ntụtụ
| Akụkụ mpụta, Ogologo na mm | 279mm |
| Akụkụ mpụta, Obosara na mm | 558mm |
| Akụkụ mpụta, Omimi na mm | 352mm |
| Nha ịbụ | kg |