Nchụso na ebumnuche ụlọ ọrụ anyị bụ "Imezu ihe ndị ahịa anyị chọrọ mgbe niile". Anyị na-aga n'ihu n'ịzụta ma mepụta ngwaahịa dị elu dị egwu maka ndị ahịa anyị ochie na ndị ọhụrụ, anyị na-enwetakwa ohere mmeri maka ndị ahịa anyị yana anyị maka China Ọnụ ego dị ala 126L Lab Industrial Fully Automatic Glassware Washer Price, Mmekọrịta anyị na gị ga-eme ka obi dị gị ụtọ echi!
Nchụso na ebumnuche ụlọ ọrụ anyị bụ "Imezu ihe ndị ahịa anyị chọrọ mgbe niile". Anyị na-aga n'ihu inweta ma mepụta ngwaahịa dị elu pụrụ iche maka ndị ahịa anyị ochie na ndị ọhụrụ, ma nweta atụmanya mmeri maka ndị ahịa anyị yana anyị makaIgwe eji asa ákwà na ụlọ nyocha iko nke ChinaSite na nkwado ndị a niile, anyị nwere ike ijere onye ahịa ọ bụla ozi site na ngwaahịa dị mma na mbupu n'oge kwesịrị ekwesị yana ibu ọrụ dị ukwuu. Ebe ọ bụ na anyị bụ ụlọ ọrụ na-eto eto na-eto eto, anyị nwere ike ọ bụghị nke kacha mma, mana anyị anọwo na-agbalị ike anyị niile ịbụ ezigbo onye mmekọ gị.
| Paramita bụ isi | |
| Okpomọkụ ọrụ | 5-40ºC |
| Ike Elektrọnik | 220V/50Hz ma ọ bụ 380V/50Hz |
| Waya eletriki | 2m/5*10m2 |
| Ike ikpo ọkụ | 4KW/9KW |
| Ike zuru oke | 9KW/13KW |
| Ụlọ ịsa ahụ | 316L igwe anaghị agba nchara |
| Panel dị n'èzí | 304 igwe anaghị agba nchara |
| Ike | 202L |
| Mgbapụta Peristaltic | Iberibe anọ |
| Mmemme | 36 ndabara, 100+ omenala |
| Okpomọkụ ịsa ahụ | ruo 95ºC |
| Ọdụ ụgbọ mmiri RS 232 | Maka ịnyefe ozi data site na washer |
| Ihuenyo mmetụ aka | Ihuenyo agba 7″ |
| Akụkụ mpụga | Ogologo/Ọkwa/Ọkwa: 990*612*750mm |
| Ibu | 100KG |
| Ihe mmetụta okpomọkụ | PT1000 |
| Njikọ ịntanetị dị | |
| Windo a na-ahụ anya n'ọnụ ụzọ | |
| Sistemụ nlekota conductivity maka ịsacha | |
| Pump mmiri dị ọcha dị | |
| Igwe condenser uzuoku dị elu | |
Okwu mmeghe ọrụ
1. Nhọrọ mmalite-igbu oge: Ịsacha nke a kara aka site na ịgụta ma ọ bụ dozie oge
2. Ọkwa dị iche iche nke paswọọdụ echekwara ọrụ
3. Sistemụ njikwa: Njikwa kọmputa obere, RS485, mwepụ nke ndị na-ejikọ Opto, mgbawa mbụ ebubatara, nchekwa nke nnyefe ihe mgbaàmà dịpụrụ adịpụ.
4. Sistemụ ọnụ ụzọ akpaaka
5. Sistemụ mgbasa ozi: Ọrụ mmalite ugboro ugboro na-agbanwe agbanwe Mmiri mgbapụta mgbasa ozi: 0-600L/min Nleba anya nrụgide na ịsa ákwà mgbochi ụfụfụ iji hụ na nhicha dị irè. Ogwe aka fesa nwere ihe nlele ọsọ ruo ihe mgbochi mkpu.
6. Sistemụ nhicha ihe mkpofu: Ebe a na-ehicha ihe mkpofu nwere ike ịgbanwe agbanwe n'ọkwa ọ bụla. Mgbanwe nke ịsa ntụtụ dị iche iche na nkata ndị a na-agbanwe agbanwe Ihe karịrị ntinye mmiri atọ nwere valvụ mechiri emechi akpaka. Nchọpụta akpaka na nkata ma na-achịkwa mmiri
7. Ogologo ikike: Ogologo nhicha otu ọkwa: 70cm Ogologo nhicha n'ọkwa abụọ: 46cm Ogologo nhicha n'ọkwa atọ: 17cm




Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ bụ ụlọ ọrụ na-emepụta igwe eji asa iko ụlọ nyocha, nke dị na Hangzhou City, ógbè Zhejiang, China. XPZ bụ ọkachamara na nyocha, mmepụta na azụmaahịa igwe eji asa iko akpaka nke a na-etinye na Bio-pharma, ahụike ahụike, gburugburu ebe a na-enyocha mma, nlekota nri, na ubi petrochemical.
XPZ na-agba mbọ inyere aka dozie ụdị nsogbu nhicha niile. Anyị bụ ndị na-ebunye ndị ọrụ nyocha na ụlọ ọrụ kemịkalụ ndị China ihe kacha mkpa, ebe a gbasaala akara XPZ n'ọtụtụ mba ndị ọzọ, dịka India, UK, Russia, South Korea, Uganda, Philippines wdg. XPZ na-enye ngwọta agbakọtara dabere na ọchịchọ ahaziri ahazi, gụnyere nhọrọ ngwaahịa, ntinye na ọzụzụ ọrụ wdg.
Anyị ga-achịkọta uru azụmaahịa karịa iji nye ngwaahịa ọhụrụ yana ọrụ dị elu na nke dị mma, iji nọgide na-enwe ọbụbụenyi ogologo oge.

Ihe ngosi

Nchụso na ebumnuche ụlọ ọrụ anyị bụ "Imezu ihe ndị ahịa anyị chọrọ mgbe niile". Anyị na-aga n'ihu n'ịzụta ma mepụta ngwaahịa dị elu dị egwu maka ndị ahịa anyị ochie na ndị ọhụrụ, anyị na-enwetakwa ohere mmeri maka ndị ahịa anyị yana anyị maka China Ọnụ ego dị ala 126L Lab Industrial Fully Automatic Glassware Washer Price, Mmekọrịta anyị na gị ga-eme ka obi dị gị ụtọ echi!
China Ọnụ ego dị ọnụ alaIgwe eji asa ákwà na ụlọ nyocha iko nke ChinaSite na nkwado ndị a niile, anyị nwere ike ijere onye ahịa ọ bụla ozi site na ngwaahịa dị mma na mbupu n'oge kwesịrị ekwesị yana ibu ọrụ dị ukwuu. Ebe ọ bụ na anyị bụ ụlọ ọrụ na-eto eto na-eto eto, anyị nwere ike ọ bụghị nke kacha mma, mana anyị anọwo na-agbalị ike anyị niile ịbụ ezigbo onye mmekọ gị.