Oge-1
Ebube-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Nkata nhicha oyi akwa dị ala, ihe mkpuchi nkata nhicha oyi akwa dị ala, Nkata modulu oyi akwa dị ala
A na-etinye ya n'ime igwe na-asacha otu, nke nwere akwa okpukpu abụọ ma ọ bụ okpukpu atọ, tinye modulu ntụtụ dị iche iche, ihe eji eme iko ụlọ nyocha a na-eji eme ihe ọzọ, seramiiki, plastik, ígwè anaghị agba nchara na ihe ndị ọzọ.
| ihe | 316L Igwe anaghị agba nchara |
| Agba | Matte Igwe anaghị agba nchara |
| Ihe ngosi ihe omume | Asatọ |
| Onye na-ahụ maka ọnọdụ | Abụọ |
| Mgbada agbatị nke nkata | 550mm |
E kewara ya n'ime akwa abụọ iji tinye tray mesh ahụ
Wuru na-rotary ịgba ogwe aka
Ụlọ nhicha aka na ntinye aka na ebe a na-adọpụta ihe na mpụga
| Akụkụ mpụta, Ogologo na mm | 230mm |
| Akụkụ mpụta, Obosara na mm | 528mm |
| Akụkụ mpụta, Omimi na mm | 584mm |
| Nha ịbụ | 5.6kg |

Ụlọ ọrụ XPZ
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ bụ ụlọ ọrụ na-emepụta igwe eji asa iko ụlọ nyocha, nke dị na Hangzhou City, ógbè Zhejiang, China. XPZ bụ ọkachamara na nyocha, mmepụta na azụmaahịa igwe eji asa iko akpaka nke a na-etinye na Bio-pharma, ahụike ahụike, gburugburu ebe a na-enyocha mma, nlekota nri, na ubi petrochemical.
XPZ na-agba mbọ inyere aka dozie ụdị nsogbu nhicha niile. Anyị bụ ndị na-ebunye ndị ọrụ nyocha na ụlọ ọrụ kemịkalụ ndị China ihe kacha mkpa, ebe a gbasaala akara XPZ n'ọtụtụ mba ndị ọzọ, dịka India, UK, Russia, South Korea, Uganda, Philippines wdg. XPZ na-enye ngwọta agbakọtara dabere na ọchịchọ ahaziri ahazi, gụnyere nhọrọ ngwaahịa, ntinye na ọzụzụ ọrụ wdg.
Anyị ga-achịkọta uru azụmaahịa karịa iji nye ngwaahịa ọhụrụ yana ọrụ dị elu na nke dị mma, iji nọgide na-enwe ọbụbụenyi ogologo oge.
Ụlọ ọrụ XPZ

Ihe ngosi

