Ndị ahịa maara ngwọta anyị nke ọma ma nwee ntụkwasị obi, ha ga-emezu ihe achọrọ maka ego na mmekọrịta mmadụ na ibe ya mgbe niile maka ọnụahịa kacha mma maka China P-Audio Style 15″ Speaker Parts Basket, Nnọọ ịgwa anyị okwu ma ọ bụrụ na ị nwere mmasị na ngwọta anyị, anyị ga-enye gị ọnụahịa dị elu maka Quality and Price tag.
Ndị ahịa maara ngwọta anyị nke ọma ma nwee ntụkwasị obi, ha ga-emezukwa ihe achọrọ maka ego na mmekọrịta mmadụ na ibe ya mgbe niile.Ọnụ ego akụkụ okwu China PA na PA, Ka njikọta akụ na ụba ụwa na-eweta ihe ịma aka na ohere na ụlọ ọrụ xxx, ụlọ ọrụ anyị, site n'ịrụ ọrụ otu anyị, ịdị mma mbụ, ihe ọhụrụ na uru ibe anyị, nwere obi ike zuru oke inye ndị ahịa anyị azịza ruru eru, ọnụ ahịa asọmpi na ọrụ dị mma, na iwulite ọdịnihu ka mma n'okpuru mmụọ nke ịdị elu, ngwa ngwa, na ike na ndị enyi anyị ọnụ site n'ịga n'ihu na ọzụzụ anyị.
Oge-1
Ebube-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Nkata nhicha oyi akwa dị ala, ihe mkpuchi nkata nhicha oyi akwa dị ala, nkata modulu oyi akwa dị ala,
A na-etinye ya n'ime igwe na-asacha otu, nke nwere akwa okpukpu abụọ ma ọ bụ okpukpu atọ, tinye modulu ntụtụ dị iche iche, ihe eji eme iko ụlọ nyocha a na-eji eme ihe ọzọ, seramiiki, plastik, ígwè anaghị agba nchara na ihe ndị ọzọ.
| ihe | 316LSÍKÀ Ígwè anaghị agba nchara |
| Agba | Igwe anaghị agba nchara |
| Ihe ngosi ihe omume | Asatọ |
| Onye na-ahụ maka ọnọdụ | Abụọ |
| Mgbada agbatị nke nkata | 550mm |
| Dayameta interface ngwa ngwa | 32mm |
Ogbe nkata nwere njikọ modulu
Ụlọ nhicha aka na ntinye aka na ebe a na-adọpụta ihe na mpụga
Awụnyere ya n'elu ntuziaka ígwè anaghị agba nchara abụọ ahụ
Ngwa ngwa tinye mmiri n'ime oghere mmiri, mmiri ịsa site n'azụ ntuziaka ụlọ ahụ gaa na modulu ntụtụ ọ bụla
| Akụkụ mpụta, Ogologo na mm | 158mm |
| Akụkụ mpụta, Obosara na mm | 528mm |
| Akụkụ mpụta, Omimi na mm | 566mm |
| Nha ịbụ | 3kg |